Alışveriş Bilgileri

Türkiye sınırları içindeki siparişlerin gönderimlerinde Sürat Kargo / Aras Kargo / Mng Kargo /  Yurtiçi Kargo firmalarını kullanmaktayız. Yurt dışına verilen siparişler için kargo firması gönderi ili, siparişin desi/hacim toplamı, kargo firması ve varsa kampanya bilgisine göre değişkenlik göstermektedir.

Sipariş verilen ürünlerin tümü aynı günde kargoya teslim edilir.

Kargo işlemlerinde Aras Kargo / Mng Kargo / Sürat Kargo / Yurtiçi Kargo firmalarını kullanmaktayız.

Farklı bir kargo firması kullanma isteğinizi çağrı merkezimizi arayarak bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Ödeme Bilgileri

Black Tiger ile alışverişleriniz esnasında en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcılarla korunursunuz.

Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

Black Tiger’da kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde sisteminde tutmaz. Ödemeler bankanın kendi güvenlik sistemleri aracılığıyla yapılmaktadır.

Kredi kartı güvenlik kontrolü gerekli mi?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biri. Bu nedenle kredi kartıyla yaptığınız alışverişler sırasında kimi zaman bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Böyle bir durumda bankanız, kayıtlı bilgilerinizden size ulaşır ve telefonda sipariş teyidi alır. Bu nedenle bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz.

3D Secure şifresini nasıl tanımlayabilirim?

3D Secure sistemine uyumlu kredi kartınızla yapacağınız ilk işlemde, onaylama sayfasında sistem sizi banka şifre tanımlama sayfasına aktarır. Bu sayfadan şifrenizi tanımladıktan sonra 3D Secure ile internet üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Güvenliğiniz için 3D Secure uyumlu bir kredi kartı kullanmanızı öneririz.

Ürünü sepete ekledikten sonra ödeme aşamasında sorun yaşıyorsanız, bu sorunun nedeni şunlar olabilir:

-Kredi kartı/banka kartı bilgilerinizi hatalı/eksik girmiş veya kartınız bakiye yetersizliği vb. durumlar nedeniyle onaylanmıyor olabilir.
-3D secure ile ödeme yapmayı tercih ediyorsanız, kayıtlı cep telefonu bilginiz güncel olmayabilir.
-Sistemsel anlık bir sorun yaşanıyor olabilir.

Sipariş oluşturma aşamasında bağlantı sorunları nedeniyle kredi kartınızdan fazla tutar çekildiyse; işlem tarihi, işlem tutarı ve ödeme dekontu bilgilerini ileterek bize ulaşabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler finans departmanımız tarafından incelenir ve fazla çekim tespit edilir edilmez kredi kartınıza geri ödeme yapılır.

Black Tiger’dan alışveriş yaparken ödemelerinizi kredi/banka kartı, kredi kartı puanları, havale/EFT veya alışveriş kredisi yöntemiyle yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği mevcut olmayıp diğer ödeme yöntemlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ödeme seçenekleri ürün, satıcı firma ve ödeme yapmak istediğiniz banka bazlı olarak değişkenlik gösterdiğinden almak istediğiniz ürüne ait ürün sayfasından ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.