BI METAL ŞERİT TESTERE FABRİKA TARİHÇESİ

1 asır önce (1908 yılında) Almanya’nın geleneksel alet yapım merkezi olan Remscheid şehrinde, Mesenhöller ailesi klasik elektrikli ve elle kullanılan demirci testere bıçaklarını imal etmeye başlamıştır. Zaman içinde, Avrupa çapındaki müşterilerine sağladığı olağanüstü ürün kalitesi sayesinde metal işletme endüstrilerinde üstün saygınlık kazanmıştır. 2016-2017 yılında Türkiye’de Sefine Teknik bu testereye BLACK TIGER markası ile PATENT almış, ülke geneline ve Orta Asya ülkelerine, Ortadoğu’ya açılmaya başlamıştır.

YÜKSEK KALİTEMİZ

Dünya çapındaki ortaklarımız için de imal edilen hassas bi metal şerit testereler sahip olduğu standartlar ile ayırt edilmektedir. Kalite kontrol sistemi olarak Fabrikamız ve Sefine Teknik DIN EN ISO 9001:2015, 45001: 2018, 14001: 2015, 21500:2012 sertifikalarına sahiptir.

ÜRÜNLERİMİZ

Remscheid, Almanya’da modern imalat tesislerinde vasıflı personel tarafından özel olarak imal edilmektedir.

AR-GE merkezi görevlerine bakmaya büyük vurgu yapar ve bunu değerli müşterilerimiz için yeni, modern ürünlerle birleştirir. Kalite ve performans bakımından, bugünün çabalarının yarının başarısını garanti edebileceğine inanıyoruz.

TEKNİK SERVİS PERSONELİMİZ

Makineler ve malzemeler hakkındaki derin bilgileri ile birinci sınıf kesim çözümleri sunar.

TAM KAPSAMLI ÇÖZÜMLERİMİZ

Karbon, ikili metal ve tungsten karbür ürünlerini sadece tedarikçilerimize değil, aynı zamanda mümkün olan en kaliteli ürün için bütün çabayı sarf etme görüşüne inanan teknoloji ortaklarımıza sunarız.

HASSASİYET VE KALİTE

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile BLACK TIGER, başarı öyküsüne başladı. En başından beri metal kesimi için ürünlerimiz sektöründe zirveye erişti.

BLACK TIGER bi metal şerit testere bıçaklarının, Esnek şeridin sert yüksek hız çeliği (HSS), diş ucuyla birleşimi sayesinde maksimum talaş kaldırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Yüksek alaşımlı ve aşındırıcı malzemeleri kesen tüm kullanıcılar, diş geometrisi taşlama sayesinde mümkün olan en yüksek kesme hızlarını sağlayabilirler…

En büyük dikkatimiz kaliteye odaklanmaktır. Mümkün olan en iyi ürünü sunma taahhüdümüz neticesinde firmamız DIN EN sertifikalıdır. Fabrika Sürekli üretim kontrol ve analiz prosedürleri, yüksek ve tutarlı kalitemize katkıda bulunmaktadır.

BLACK TIGER ürün yelpazesinde tüm kesim ihtiyaçlarınız için doğru şerit testere bıçağını bulacaksınız. Teknik Ekibimiz, testere uygulamalarınızı optimize etmeniz için size en uygun bıçağı sipariş etmenize yardımcı olacaktır.

marka_tescil0
ISO Sertifikaları